Ogłoszenia parafialne - III Niedziela Wielkanocna

4.05.2014 r.

1. Trwają nabożeństwa majowe. W niedzielę odprawiane są o godz. 1700 , a w dni powszednie po Mszy św. wieczornej o godz. 1830. Zachęcamy do pobożnego udziału w tych pięknych, tradycyjnych nabożeństwach ku czci Najświętszej Maryi Panny .

2. Jutro, w poniedziałek , o godz. 1800 zostanie odprawiona Msza św. za zmarłych / wspominkowa / . O godz. 1730 odmówimy różaniec w intencji naszych zmarłych, polecając wstawiennictwu Matki Bożej Nieustającej Pomocy tych, którzy poprzedzili nas w wędrówce do wiecznej ojczyzny.

3. Rozpoczęły się w naszej parafii przygotowania do I Komunii św. Zachęcam rodziny do odpowiedzialnego podejścia duchowego i organizacyjnego do tak ważnego w życiu dziecka wydarzenia. Wszystkie informacje dostępne są na tablicy ogłoszeń lub na stronie internetowej parafii.

4. Bierzmowanie w naszej parafii odbędzie się we wtorek 6 maja o godz. 1800.Bezpośrednie przygotowanie do uroczystości odbędzie się 5 maja w poniedziałek o godz. 1900 /razem ze świadkami/. Obecność kandydatów obowiązkowa.

5. Za tydzień , w niedzielę Dobrego Pasterza rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Zachęcamy parafian do modlitwy w tej szczególnej i koniecznej dla trwania Kościoła intencji. Taca z tego dnia przeznaczona jest na utrzymanie Warszawskiego Seminarium Duchownego.

6. Parafia organizuje wyjazd kolonijny dla 45 dzieci do Kotliny Kłodzkiej w dniach 10 – 20 sierpnia 2014 r. Zapisy prowadzi Pani Renata Łoszewska, a informacje dostępne są w zakrystii bądź w kancelarii parafialnej.

7. W sobotę 10 maja w naszej parafii zorganizowana będzie zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Samochód specjalistycznej firmy ustawiony będzie na placu kościelnym w godz. 800-1400. Istnieje możliwość odbioru sprzętu o dużych gabarytach/ lodówki, pralki, zmywarki itp/ z domów na podstawie zgłoszenia adresu w kancelarii parafialnej. Prosimy o zainteresowanie się tą ekologiczną akcją.

Wszelkie uwagi oraz artykuły na stronę od grup parafialnych proszę kierować mailem: dariusz.kuzma@mbnp.waw.pl

Witryna www.mbnp.waw.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.