Ogłoszenia parafialne - IV Niedziela Wielkanocna
1. W następną niedzielę, 24 kwietnia 2016 r. o godz. 16:00 w naszej parafii odbędzie się charytatywny koncert Antoniny Krzysztoń. Po Mszach św. prowadzona będzie zbiórka na leczenie i rehabilitacje naszego parafianina Filipka. Szczegóły na plakacie wywieszonym na tablicy ogłoszeń.
2. Dzisiaj , w niedzielę Dobrego Pasterza rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Zachęcamy parafian do modlitwy w tej szczególnej i koniecznej dla trwania Kościoła intencji.
3. W sobotę 23 kwietnia o godz. 10:00 odbędzie się kolejne spotkanie kandydatów do bierzmowania. Obecność gimnazjalistów obowiązkowa.
4. Akcja Katolicka organizuje pielgrzymkę w sobotę 7 maja 2016 r. do Loretto.Zachęcamy naszych parafian do pielgrzymowania. Zapisy przy stoliku z prasą.
5. W dniach 22 – 24 kwietnia odbędzie się w parafii Miłosierdzia Bożego Kurs Tobiasz i Sara przeznaczony dla małżeństw. Serdecznie zapraszamy. Szczegóły na stronie internetowej www.radoscpana.pl.
Kurs mozaiki
2026-04-11 godz. 16-19 warsztaty mozaiki - zapraszamy do zapisywania się przez stronę www.eleusa.pl. Zajęcia odbędą się 11, 18 i 25 kwietnia w godz. 16.00-19.00 w Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy przez stronę www.eleusa.pl
2026-04-18 wycieczka – Jerzy Nowosielski w Wesołej. Zbiórka o 8:50 na dworcu PKP w Grodzisku Mazowieckim. Jedziemy pociągiem z przesiadką w Warszawie Zachodniej o godz. 9:34 . Można też dojechać na miejsce autem – zwiedzanie z przewodniczą Iwoną Bal - autorką książki “Jerzy Nowosielski w Wesołej” zaczynamy o 10:30. Adres: RZYMSKOKATOLICKA PARAFIA OPATRZNOŚCI BOŻEJ ul. Piotra Skargi 2, 05-075 Warszawa Wesoła. Wstęp wolny.
Wakacje z Ikoną
W roku 2026 chcemy zaprosić na ikonopisarskie warsztaty wakacyjne, które będą zgodne z programem duszpasterskim Kościoła katolickiego w Polsce na rok 2025/2026 pod hasłem: „Uczniowie-misjonarze”. Czas: 20 – 26 lipca 2026 r. Miejsce: Ośrodek Rekolekcyjny w Kaniach imienia Świętego Jana Pawła II, Adres: 05-805 Kanie, ul. Nadarzyńska 21, woj. mazowieckie. Istnieje możliwość mieszkania lub dojeżdżania na zajęcia - więcej szczegółów i zapisy na stronie www.eleusa.pl >>






Konkurs - szkopki Bożonarodzeniowe.
Zdjęcia z konsekracji kościoła: (
link)



Wszelkie uwagi oraz artykuły na stronę od grup parafialnych proszę kierować mailem: dariusz.kuzma@mbnp.waw.pl
Witryna www.mbnp.waw.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.